čt 3.3.2005 | Hansel Radim

HCB Karviná - TJ Štart N.Zámky 37:32(17:18)

V důležitém utkání 20. kola HIL naši hráči přehráli svého soupeře až po zlepšeném výkonu ve druhém poločase.

V rychlém střetnutí mohli házenkáři Nových Zámků pomýšlet na překvapení a v prvním poločase trápili favorita. Karviná rozhodla o svém vítěztví vydařeným nástupem do druhého dějství, když získala sedmibrankový náskok a závěr si v pohodě pohlídala. Střelecky se dařilo Zdráhalovi, Horákovi a na druhé straně M. Straňovskému.

Branky: Zdráhala 12, Horák P. 10, Laclavik 7, Szymon 3, Kichner 2, Szymanski 2, Kubis 1 - Straňovský 12, Braško 4, Peťko 4, Ivanov 3, Laho 3, Vadkerti 3, Oros 2, Mojzes 1. Rozhodčí: Dolejš, Kohout V. Delegát: Hráček. Diváci: 750. Sedmimetrové hody: 8/7 - 4/4. Vyloučení: 5:5.