mládež
po 18.4.2005 | Hansel Radim

Dorostenecká liga

Ve víkendových utkáních dorostenecké ligy si naše celky vedly se střídavými úspěchy, když mladší dorost vyhrál v Ostravě 39:21 a starší prohrál vysoko v Praze s Duklou 24:35.

Starší dorost

HC Dukla Praha - HCB Karviná 35:24(22:7)

Nepodařený zápas v Praze v hale vojenského gymnázia na Ruzyni. Po prvním poločase již bylo rozhodnuto o výsledku utkání, když první branku vstřelili naši hráči až v 10. minutě a díky neplnění úkolů v obraně, neuhlídání střelecky disponovaného Poláčka a velkému množství technických chyb našich Dukla jednoznačně dominovala. Ve druhé půli již dal trenér domácích příležitost všem hráčům lavičky a Karviná výsledek pouze korigovala na rozdíl 11 branek.

Mladší dorost

TJ Sokol Ostrava - HCB Karviná 21:39(12:19)

Mladší dorost si bez problémů poradil s Ostravou když po celý zápas nebylo pochyb o vítězi.

Střelci HCB: Galuška 7, Bijota 7, Sliwka 7, Vančo 5, Horsinka 4, Kawulok 4, Majtner 3, Rečičar 1, Franek 1.