&rs(
26.07.2005  |  Hansel Radim

Změny v kádru HCB Karviná.

Po loňské úspěšné sezoně došlo na soupisce našeho mužstva k několika změnám. Trenér Kekrt již nadále nemuže počítat s Kustem(Pfulingen-bundesliga), Szymanskim(Melsungen-bundesliga), Laclavikem(Ciudad de Logroňo-II. španělská liga), Novákem(Gelnhausen-II.bundesliga),K. Heinzem(Syracusa-II.liga Itálie), Láníčkem, Liszokem, Vápeníkem (skončila jim smlouva).

V kádru se objevil navrátilec Tomáš Heinz(F-M), nově přišli: Andrej Kuzo(Kostelec n.H.), Július Korňan(Povážská Bystrica), Nemanija Marjanovič(Dinamo Pančevo, Paris-II.liga Francie), z juniorky byli zařazeni do přípravného kempu: Tomáš Pavlíček, Karel Hracha junior, Aleš Kocich, Radek Bajgar, Kamil Gorecki.

Sestava HCB:

Brankáři: Putera Miloš, Marjanovič Nemanija, Pour Josef, Kocich Aleš.

Levá křídla: Heinz Tomáš, Mrózek Michal, Szymon Jan, Hracha Karel.

Levé spojky: Horák Pavel, Bruna Rostislav.

Střední spojky: Zdráhala Ondřej, Korňan Július, Bajgar Radek.

Pravé spojky: Kuzo Andrej, Kichner Petr.

Pravá křídla: Sobol Jan, Kubis Jiří, Pavlíček Tomáš, Gorecki Kamil.

Pivoti: Bednařík Tomáš, Prachař Martin, Požárek Roman.

AKTUÁLNĚ

Zápasy s Vídní zrušeny!

včera

Bohužel tento tým byl zasažen covidem. Jejich hráči končí 15. 8. karanténu a poté budou opětovně testováni. Tím pádem byl dvojzápas zrušen. Naše fanoušky budeme informovat o případném náhradním programu.


Změny v přpravě

27.07.2020

Ve středu 29.7. hrajeme v Potrkowie o hodinu později, tedy v 19 hodin. A utkání v Povážské Bystrici se nakonec hrát nebude, soupeř nám ten přípravný duel odřekl.


Změna termínu přípravného zápasu

24.07.2020

Dne 8.8.2020 jsme měli hrát na domácí palubovce s Gwardií Opole. Utkání se bude hrát o den dříve, tedy 7.8.2020 v 18:30 hodin.


Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA