&rs(
09.11.2006  |  Ivo Dudek

Pozvánka na poslední utkání ligy mistrů v této sezóně.

Všechny fanoušky zveme na poslední utkání LM této sezóny s dánským mistrem GOG Gudme. O tom, že Gudme patří k evropské špičce nelze pochybovat. Svědčí o tom mimo jiné i to, že dánové v posledním zápase notně "prohnali" favorita skupiny, německého mistra z Kielu.

V německém Kielu donutili favorita skupiny k maximálnímu nasazení a většinu času vedli. Poločas skončil 14 : 17 právě ve prospěch Gudme. Až před koncem utkání se podařilo strhnout Kielu vedení na svou stranu a konečný výsledek byl 34 : 32. Tímto si Kiel zajistil postup do další fáze ligy mistrů. O dalším postupujícím není i díky remíze našich hráčí na palubovce Constanty, zatím jasno. Takže se bude rozhodovat právě na naší palubovce. Takže v podstatě máme ve svých rukou rozhodnutí o postujícím týmu. Pokud porazíme Gudme, bude postupovat Constanta. Naopak pokud se Gudme u nás podaří bodovat , budou postupovat právě Dánové. Takže se rozhodně nedá říc, že o nic v tomto utkání nejde.

Naši hráči se budou určitě snažit dokázat, že krize je zažehnána a že výsledek z Constanty nebyl vůbec náhodný.

AKTUÁLNĚ

Zápasy s Vídní zrušeny!

před 3 dny

Bohužel tento tým byl zasažen covidem. Jejich hráči končí 15. 8. karanténu a poté budou opětovně testováni. Tím pádem byl dvojzápas zrušen. Naše fanoušky budeme informovat o případném náhradním programu.


Změny v přpravě

27.07.2020

Ve středu 29.7. hrajeme v Potrkowie o hodinu později, tedy v 19 hodin. A utkání v Povážské Bystrici se nakonec hrát nebude, soupeř nám ten přípravný duel odřekl.


Změna termínu přípravného zápasu

24.07.2020

Dne 8.8.2020 jsme měli hrát na domácí palubovce s Gwardií Opole. Utkání se bude hrát o den dříve, tedy 7.8.2020 v 18:30 hodin.


Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA