HCB Karviná
Tým mužů HC Baník Karviná
pá 21.2.2020 | Ivo Dudek

Dominik Solák prodloužil smlouvu!

Vedení klubu si uvědomuje, že z Dominika během posledních tří let vyrostla velká osobnost, jak na palubovce, tak v kabině. Stal se z něj jeden ze stavebních kamenů kádru a proto managament klubu nabídl Dominikovi novou smlouvu na čtyři rok a ten ji dnes podepsal.

„Dominik opravdu příkladně pracuje, neustále se zlepšuje a i jeho přístup k tréninku je příkladný. Proto jsme velmi rádi, že jsme podepsali novou smlouvu až do roku 2024. V létě nám skončí tříleté období práce, kterou jsme si právě před třemi léty vytýčili. A začne další tříletá perioda a jsme rádi, že Dominik Solák bude jedním z těch, se kterými můžeme počítat.“ Sdělil nám po podpisu smlouvy trenér Marek Michalisko.   

„Jsem opravdu rád, že se mnou v klubu počítají i nadále. Jak už jsem řekl v nějakém rozhovoru, tak pro mě u nás neexistuje jiný klub než Baník. Mám tady perfektní podmínky, v kabině je výborná parta. Tady mi kdysi pomohli, když se mi příliš nevedlo a tak jsem rád, že to teď můžu klubu vracet, když se mi začalo víc dařit. Těší mě, že klub tak ocenil mou práci a vidí ve mně potenciál. Na nějaký přestup do zahraničí mám ještě času dost.“ Podotkl po podpisu smlouvy samotný Dominik Solák.