st 1.11.2006 | Ivo Dudek

HCB OKD Karviná - HC DUKLA PRAHA 22 :25 (14 : 10 )

V dnešním nervózním utkání prohrála Karviná na domácí palubovce s bojovně hrající Duklou. Je to prohra v extralize více než po roce.

Přitom v prvním poločase ještě nic nenasvědčovalo tomu , že si Dukla odveze z Karviné oba body. Ještě v patnácté minutě byl stav 8 : 2 a poločas skončil 14 : 10.
Ale nástup do druhého poločasu se nám , již téměř tradičně , nevydařil a prohráli jsme prvních deset minut 6 : 1. Hráči znervozněli a začali kupit technické chyby. Naopak hráči Dukly ještě přidali na důrazu a projevovali větší vůli po vítězství. Vytvořili si třígólový náskok a ten se jim podařilo taktickou hrou držet až do konce.

Vyloučení: 7:7. Sedmimetrové hody: 2/1 - 5/4. Diváci: 800.

Sestava HCB OKD:Baďura, Marjanovič; Plšek 9, Heinz Kamil 5, Heinz Tomáš 1, Indjič, Zdráhala 4, Sobol 1, Šulc 1, Mrózek 1, Kubis, Požárek, Baďura, Korňan, Rachač.

Sestava Dukly:Pristáš, Kurial; Král 4, Chroustovský 1, Naimann, Šik 6, Stehlík, Rams 1, Vraný 4, Škvařil, Zelený, Lehocký, Čurda 3, Brabec 6