Tým mužů HC Baník Karviná
po 13.10.2003 | Hansel Radim

Karviná deklasovala Metkovič!!!!!

HC Baník Karviná-RK Metkovič 38:27(18:11)

Prvotřídní senzace!!Házenkáři Hcb Karviná v úvodním zápase Ligy mistrů rozprášili chorvatský Metkovič,tým země uřadujících mistrů světa.Karviná vyhrála o 11 branek.

Jen prvních 10 minut utkání se neslo ve vyrovnaném duchu.Díky skvělé obraně,rychlosti,zdravé agresivitě a mimořádného nasazení si domácí vypracovali postupně až devítibrankový náskok.Na hrotu obrany nedal neúnavný Tomáš Heinz vydechnout rozehrávajícímu Baličovi,skvěle chytal Miloš Slabý a v útoku se střelecky dařilo zejména Míšovi Brůnovi a Kamilu Heinzovi,kteří dali po 10 brankách.Skvělou hru však předvedli všichni hráči domácího celku.

Chorvati i v druhé půli nenašli recept na výbornou hru domácích,tak nebylo divu,že náskok postupně narostl na 11 branek.Vítězství tímto rozdílem je zcela zasloužené a předvedený výkon dává příslib i do dalších zápasů náročné podzimní části.

Branky:M.Brůna 10/2,K.Heinz 10,R.Vašek 7,D.Mrakič 5,T.Heinz 3,T.Laclavik 2,O.Zdráhala 1

Kaleb 7/1,Vukas 7,Prskalo 3,Balič 3,Medič 3/1,Bjeliš 2,Maraš 1,Kukrika 1.

Rozhodčí:Lemme,Ullrich(GER),Vyloučení 5:7,sedmimetrové hody 2/2-6/2,diváci 1200.

Na závěr patří velký dík firmě Esports za výbornou "spolupráci"při vytváření těchto stránek!