HCB Karviná
Tým mužů HC Baník Karviná
ne 13.10.2002 | Libor Kulig

Karviná se těší na soupeře v Lize mistrů

V úterý 15.10.2002 v 11.00 hodin se v sídle EHF ve Vídni losují evropské poháry

Karviná po obou vyhraných utkáních s Považskou Bystricí ve 2.kole Ligy mistrů a postupu do hlavní soutěže, bude s napětím čekat úterní los skupin. Jako již tradičně se zde vydá malá výprava vedení klubu v počtu tří osob a bude sledovat to jak někdo z předem určených zástupců EHF zamíchá barevné balónky v osudí a postupně vylosuje jednotlivé skupiny Ligy mistrů Již nyní je ale jisté kteří soupeři budou nasazeni, dle bodového hodnocení, v jednotlivých koších.

V koši č. 1 a na první pozici v jednotlivých skupinách budou SC Magdeburg (GER), THW Kiel (GER), Portland San Antomio (ESP) a Prule 67 Ljubljana (SLO).

V koši č. 2 a na druhé pozici v jednotlivých skupinách budou Fotex Veszprém (HUN), Montpellier HB (FRA), RK Zabreb (CRO) a KIF Kolding (DEN).

V koši č. 3 bude nasazeno osm postupujících klubů z druhého kola a v tuto chvíli je již jasné, že dle výsledků to budou tito soupeři: HCB Karviná (CZE), Wisla Plock SSA (POL), Shakhtyor Akademi Donetsk (UKR), Panellinios AC Athens (GRE), Generali Pallam. Trieste (ITA), Chehovski Medvedi Moskau (RUS), Vardar Vatrost. Skopje (MKD) a Fibrexnylon" Savinesti (ROM).

Dle těchto soupeřů si již můžete, třeba v diskusním fóru, zatipovat složení skupiny ve které bude Karviná.

Po losování všech pohárů (3.kolo), výprava Karviné zůstává v sídle EHF, kde ihned v úterý v odpoledních hodinách pokračuje pracovní schůzka všech zástupců jednotlivých klubů v Lize mistrů se zástupci EHF spolu s reklamním partnerem Ligy mistrů, firmou Sponzor Servis z Norska.