HCB Karviná
Tým mužů HC Baník Karviná
st 16.10.2002 | Libor Kulig

Nové www stránky

Před časem jsme vás informovali o přípravě nových www stránek Karviné. A jak pokračuje jejich příprava?

Můžeme s určitostí říct, že intenzivně. Firma Esports již začala s úpravami stávajících stránek a s přípravou nových zajímavých doplňků, kterými chceme naše stránky oživit a zatraktivnit. Těch změn bude celá řada a vlastně se budou stránky z části vyrábět ve zcela nové podobě. Programování a vlastní příprava však bude trvat ještě několik týdnů. Náročnost je tak vysoká a firma, která tyto stránky připravuje chce, aby ihned při spuštění nových stránek, fungovaly veškeré zde prezentované rubriky bez problémů, proto si budeme muset počkat asi do 20.listopadu, kdy by měly být spuštěny naše nové stránky.

Věřím, že vás nová podoba stránek a nové rubriky natolik zaujmou, že budeme moci opět říct, že naše stránky jsou kvalitní a hlavně aktuální. Musím upřímně uznat, že poslední dobou jsme se zaměřili pouze na aktualizaci A mužů, HIL a aktualit souvisejících s touto problematikou a ostatní činnost klubu se zde prezentovala jen okrajově. A to bychom chtěli změnit. Na nových stránkách se chceme věnovat celkovému dění v klubu komplexně, aby si zde každý návštěvník, jak z řad fandů, hráčů, mládeže či náhodných návštěvníků našel tu oblast, která je pro něj zajímavá a hlavně aby naše stránky sledoval a pravidelně se zde vracel.

Nechtěl bych dopředu prozrazovat něco co ještě není připraveno, ale myslím, že vás nové stránky opravdu zaujmou. Doufám, že termín 20.listopad se podaří dodržet i když mě moc mrzí, že nebudou stránky hotové do začátku Ligy mistrů. Před druhým utkáním v Karviné s Moskvou by se to ale mělo stihnout. Proto mějte ještě malý čas strpení a sledujte dále naše aktuality.