HCB Karviná
Ostatní
pá 9.4.2021 | Redakce

Pomáháme bývalému spoluhráči

Vedení a hráči klubu HCB Karviná darují částku 25 000,- na rekonstrukci bezbariérové koupelny pro našeho bývalého hráče a kamaráda Libora Pilcha, který se jako hráč HCB Karviná těžce zranil v pohárovém utkání v Náchodě v roce 1993.

Vedení a hráči klubu HCB Karviná darují částku 25 000,- Kč na rekonstrukci bezbariérové koupelny pro našeho bývalého hráče a kamaráda Libora Pilcha, který se jako hráč HCB Karviná těžce zranil v pohárovém utkání v Náchodě v roce 1993.

Ačkoliv se zkoušel po zranění hlavy ještě několikrát vrátit na palubovku jak u nás v Karviné, tak později ještě v Baníku Ostrava, jeho zdravotní stav se stále zhoršoval a musel ukončit svoji házenkářskou kariéru.

Vrátil se zpět ke své práci a rodině. Bohužel časem se jeho stav zhoršil. Prodělal tři mozkové mrtvice, infarkt a posléze přišel i o nohu nad kolenem. Aby toho nebylo málo, žena i děti ho opustily a nyní žije sám v bytě, který není bezbariérový.

Libore, věříme, že ti tato částka alespoň částečně pomůže k realizaci bezbariérové koupelny a zároveň se těšíme, že nás po rozvolnění navštívíš při utkání.

...JSME BANÍK! 💚🖤