HCB Karviná
mládež
čt 22.5.2014 | Redakce

STARŠÍ ŽÁCI VYHRÁLI 6.KOLO ŽÁKOVSKÉ LIGY

V neděli 4.5.2014 proběhlo 6.kolo Žákovské ligy skupiny R v Ivančicích. Toto kolo rozhodovalo postupu družstev do finále. Do něho bez ztráty bodu postoupilo naše družstvo HCB Karviná. Z druhého místa postoupilo družstvo pořádajících Ivančic, jako třetí postoupilo družstvo SSK Talent Plzeň, které porazilo v rozhodujícím utkání HC Zubří.

Již v sobotu 3.5. 2014 hrála skupina Q v Nové Pace, (pořadatel HBC Jičín), ze které do finále jednoznačně postoupilo družstvo Dukly Praha, když ve skupině neztratilo jediný bod. Z druhého místa postoupilo pořádající družstvo HBC Jičín, a z třetího místa pak družstvo SK Velká Bystřice. Jediné nepostupová místa, tak zbyla na chlapce z HC Zlín ze skupiny Q a HC Zubří ze skupiny R.

Výsledky HCB OKD Karviná

1. HCB OKD Karviná : HC Zubří    20:17 2. HCB OKD Karviná : T.Plzeň     29:20 3. HCB OKD Karviná : HC Zubří    21:20

Hráči a branky :

Sentinanyi Jiří, Kraina Jakub 7, Siuda Adam 1, Kujan Patrik, David Patrik 7, Růža David 4, Noworyta Nicolas , Mucha Jan 13, Zachar Dominik 1, Vaněk Michal 22, Zamarski Alexandr 8, Schestág Daniel.

Naše  družstvo  které  je  v historii  Žákovské  ligy  nejúspěšnější  a  zúčastnilo  se  všech  deseti finálových  turnajů  bude  společně  s dalšími  pěti  finalisty  bojovat  o  mistrovský  titul  ČR. 

Finálový turnaj chlapců se uskuteční 30. 5. – 1. 6. v Karviné.

Účastníci finále ŽÁKOVSKÉ LIGY 2013/14 :

1. Dukla Praha
2. HCB OKD Karviná
3. HBC Jičín
4. HK Ivančice
5. SK Velká Bystřice
6. SSK Talent Plzeň