HCB Karviná
Tým mužů HC Baník Karviná
pá 21.8.2020 | Redakce

Tisková konference před novou sezónou

V krásném prostředí našeho partnera Zámečku Petrovice jsme ve středu uspořádali předsezónní tiskovou konferenci, jak se ostatně stalo v minulých sezónách dobrým zvykem.

Za stůl si sedli čerstvý prezident a trenér A týmu Michal Brůna, manažer Marek Michalisko, za hráče Honza Užek a za město Karviná, které je stále naším významným partnerem náměstek primátora Mgr. Andrzej Bizoń.

V publiku byli novináři regionálních i celostátních novin, nechyběla ani televize Polar nebo redaktor David Procházka z Českého rozhlasu. 

Úvod obstaral Lukáš Hudeček, kterého znáte z naší haly jako komentátora utkání. Brzo už ale předal slovo aktérům tiskové konference. Na tiskovce byly prezentovány i nové hrací dresy firmy Kempa pro sezónu 2020-21. Jsou povedené a pevně věříme, že se budou líbit i vám, našim fanouškům.  

Ostatně nejlepší bude, když si celou tiskovou konferenci pustíte na našem youtube kanále a na fotografie z jejího průběhu v naší fotogalerii.

Po skončení oficiální části byl prostor pro novináře, kteří mohli vyzpovídat kohokoliv z hráčů a také pro neformální rozhovory mezí hráči, vedením a partnery klubu. To vše probíhalo ve velmi příjemné a pohodové atmosféře a věřím, že tuto pohodu a atmosféru se podaří přenést i do nové sezóny, která startuje už 6.9.2020 domácím utkáním s Jičínem.

Přijďte se přesvědčit, jestli se to povede!