HCB Karviná
klubové informace
po 14.11.2022 | Redakce

Zdeněk Čadra ukončil své působení v našem klubu.

Dne 14. 11. 2022 se, pro mnohé určitě překvapivě, dohodl Zdeněk Čadra s vedením klubu na ukončení spolupráce. Přišel před touto sezónou jako posila na pravou stranu, protože nám scházel levoruký hráč.

Od začátku byla dohoda jasná, že Zdeněk si ponechá svou práci a zkusí vyzkoušet ji skloubit s účinkováním v klubu. Vypadalo to, že bude vše zvládat, nicméně jeho povinnosti přece jen postupně znamenaly čím dál tím větší zátěž. „Moje pracovní zaneprázdnění narůstalo a čím dál tím víc jsem měl pocit, že nemohu klubu odvádět tolik, kolik by si zasloužil. Už jsem nezvládal tzv. sedět na dvou židlích a musel jsem to nějak řešit," vyjádřil se k ukončení smlouvy sám Zdeněk.

„Postoj v klubu byl skvělý, nikde jinde jsem nezažil takový osobní a profesionální přístup jako byl tady od vedení klubu. Také v kabině to tady je super, zapadl jsem mezi kluky hodně rychle a v klubu panuje perfektní, až rodinná atmosféra. I proto jsem se rozhodl, že budu muset skončit. Klub si zasloužil, abych odváděl maximum a já už to nemohl dát,“ pokračoval ještě.

„Od začátku jsme měli dohodu, že to zkusíme, a kdyby to nešlo zvládat, rozejdeme se v dobrém a vše takto probíhalo a za to chci ještě jednou Michalovi Brůnovi s Markem Michaliskem poděkovat.“

A co bude dělat Zdeněk dál? Bude hrát někde jinde dál za jiných podmínek? „Zatím vůbec házenou neřeším, musím si dát do pořádku svoje pracovní resty, věnovat se rodině, kterou jsem teď trochu zanedbával. A co bude dál s házenou, to uvidíme…,“ rozloučil se ještě nakonec Zděněk.

Děkujeme Zdeňkovi za práci v klubu, kterou odvedl, je nám líto, že vše nešlo zvládat a přejeme mu vše nejlepší do dalšího života a případné další sportovní kariéry.