Reportáž ze zápasu

17.kolo, neděle 31.3.2019

ZUB
38:28(19:14)
KAR

Branky ze 7 hodů: 5 - 1, vyloučení: 2 - 1, Diváci: 112, Rozhodčí: Petr Kichner, Michal Vacula

HCB Karviná: Újezdský Petr, Smiga Pavel, Kožušník Vojtěch, Rumian Jakub 7/1, Kubica Ondřej 2, Podhrazký Adam 1, Bláha Jáchym, Müller Tomáš 1, Ciboran Martin 8, Folwarczný Michal 2, Břežný David 1, Sekáč Marek 2, Krawczuk Vojtěch 4.

Komentář k zápasu

V citelně oslabených sestavách odjížděla naše družstva mladšího a staršího dorostu ke svým mistrovským zápasům na palubovku Zubří. V družstvu mladšího dorostu se k dlouhodobě zraněným Chochrunovi a Pinkasovi přidali nemocní hráči Široký, Kašpar, Bláha a Galia. Do utkání jsme nastupovali s 5 křídly a pouze se dvěma klasickými spojkami. Jako třetí spojku musel odehrát Ciboran, který normálně hraje na postu pivota. Domácí byli jednoznačným favoritem utkání domácí, vedou první ligu bez jediné ztráty bodu. Do utkání jsme však šli s odhodláním neprodat svou kůži lacino.

V průběhu prvního poločasu jsme s domácími drželi krok a donutili jsme je hrát v základní sestavě. Škoda jen, že nás nepodrželi brankáři, kteří měli pouze 20% úspěšnost. Na jejich omluvu může hovořit fakt, že domácí hráči stříleli po ostrých nábězích a jejich razance a hlavně přesnost byla neskutečná. I přes převahu domácích jsme byli schopni držet se neustále ve hře a do šaten jsme odcházeli za stavu 19:14.

V přestávce jsme si řekli, co budeme hrát a hlavně co platí na soupeřovu obranu. Bohužel nám nevyšel vstup do druhého poločasu. Nepřesná, uspěchaná střelba a školácké technické chyby nahrály domácím, kteří získali vedení o 13 branek. Připočteme-li k tomu pouze jediný zásah brankářů do 24 minuty, nemůžeme se ani divit vysokému vedení domácích. I přes nepříznivý vývoj jsme však neustále bojovali o příznivý výsledek. Velkou část druhého poločasu jsme odehráli bez brankáře se sedmi hráči v poli. I díky této herní variantě jsme nedovolili domácím navýšit jejich náskok a i když jsme nakonec odešli poraženi o 10 branek, byli jsme s výkonem takto složeného družstva spokojeni.

    Domácí ukázali velkou kvalitu a dali jasně najevo, že v soutěži nemají rovnocenného soupeře a právem jsou na prvním místě v tabulce bez ztráty bodu.

    Nás v neděli čeká družstvo Jičína, které překvapivě remizovalo v Praze s Duklou. Musíme se poctivě připravit a věřit, že se kluci dají zdravotně do pořádku a my nastoupíme v silnější sestavě. Nesmíme si dovolit ztratit body v domácím prostředí!!

AKTUÁLNĚ

Změny v přpravě

27.07.2020

Ve středu 29.7. hrajeme v Potrkowie o hodinu později, tedy v 19 hodin. A utkání v Povážské Bystrici se nakonec hrát nebude, soupeř nám ten přípravný duel odřekl.


Změna termínu přípravného zápasu

24.07.2020

Dne 8.8.2020 jsme měli hrát na domácí palubovce s Gwardií Opole. Utkání se bude hrát o den dříve, tedy 7.8.2020 v 18:30 hodin.


Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


Sledujjte online naše utkání s Madeirou!

09.02.2020

Online přenos poběží na této adrese. Hrajeme v neděli 9.2.2020 v 19 hodin našeho času.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA