ne 26.11.2000 |

Zápas Karviná - Cetinje

Házenkáři Baníku Karviná remizovali v dalším utkání 3. kola skupiny D Ligy mistrů na domácí palubovce s jugoslávským klub Lovčenut Cetinje 29:29 (16:17) a získali tak první bod v této soutěži. Téměř zaplněná hala viděla kvalitní souboj. Hosté hráli jednoduše a navíc přesně stříleli. Domácí brankáři měli problémy zejména se střelami Djukanoviče a Vučičeviče. Proto v druhém poločase domácí změnili systém, hráli vysunutou obranu, což na hosty platilo. Juříček však nedovedl proměnit čtyři gólové šance. Půl minuty před koncem mohl hostující Čutura rozhodnout, ale jeho střela šla nad karvinskou branku.

"Musím své hráče pochválit za výborný výkon. O výsledku rozhodl hostující gólman, který potvrdil své vysoké kvality," hodnotil trenér Karviné Ivan Hargaš. "My jsme měli v druhém poločase více útoků a zaznamenali jsme jen patnáct branek, což je o jednu méně než v prvním poločase," dodal.