so 21.11.2009 |

Zápas Bohunice - Karviná

V sobotu 21. 11. 2009 hrála všechna mládežnická družstva na hřištích soupeřů a na opačných koncích republiky. Celá řada hráčů byla nemocných a zraněných. Trenéři tak měli neskutečné problémy se sestavou, protože nemohli posílit některé družstvo z řad ml., nebo starších dorostenců. Jako důležité utkání jsme vyhodnotili MU staršího dorostu v Bohunicích. Družstvo odjelo v nejsilnější sestavě, kterou jsme byli schopni postavit. Z juniorky tak hráli v dorostu Hanisch, Dudek, Csöllei, Pecka a další. Náš dorost je pořád ve hře o titul, který chce obhájit. Utkání nakonec naši dorostenci zvládli. Hlavně zásluhou výborného výkonu v prvním poločase, který vyhráli 22 : 12!! Bohužel zřejmě pod dojmem vysokého vedení došlo k podcenění soupeře a ten toho dokonale využil k přijatelné prohře o 5 branek. Chceme-li pomýšlet na obhajobu titulu, musíme hrát celých 60 minut!! Na jaře nás čekají nesmírně těžká utkání v Zubří a hlavně v Jičíně. Tady by každé podcenění, polevení mohlo stát vytoužený titul!!