pá 26.2.2010 |

Zápas Karviná - Dukla Praha

V pátek 26. 2. 2010 předehrávalo družstvo staršího dorostu MU s Duklou Praha. Pražané přijeli v nejsilnější sestavě a chtěli nám oplatit podzimní porážku v Praze. Naše družstvo po vysoké porážce v Zubří, nebylo v optimální pohodě a tak jsme s napětím očekávali tento souboj o druhou příčku v tabulce. Od samotného začátku bylo utkání velmi vyrovnané a my si udržovali mírný 2 brankový náskok. Během prvního poločasu jsme museli změnit náš obranný systém z O : 6 na agresívnější 1 : 2 : 3. Naším cílem bylo eliminovat střelce Dukly, kteří využívali slabého výkonu našich brankářů ke střelbě za 9 metry!! Agresívní obranou jsme pak získali 3 brankové vedení. Bohužel vstup do druhého poločasu nám nevyšel a Dukla po našich chybách - neproměněné šance + slabý výkon brankářů - otočila vývoj utkání a vedla o 3 branky!! Naši hráči však nesložili zbraně a dokázali postupně smazat vedení Dukly a ve 20 minutě jsme opět vedli o 2 branky my. I přes tragický výkon brankářů, kteří měli v utkání pouze 5 zásahů jsme dotáhli utkání do vítězného konce. Toto utkání mělo výbornou úroveň a my si opět ověřili, že dokážeme hrát, když se plně koncentrujeme a bojujeme s maximálním nasazením!! Naše naděje na obhajobu titulu tak stále žije.