ne 28.11.2010 |

Zápas Nové Veselí - Karviná

Ve druhém utkání se střetli starší dorostenci. Naše družstvo odjíždělo bez dvou hráčů základní sestavy - Mlotek (nemoc) a Dohnal (učení). I na hráče st. dorostu čekal těžký soupeř, který hlavně v domácím prostředí dokáže potrápit každého soupeře. Vstup do utkání nám vyšel a my se ujali vedení 7 : 2!! Domácí si vzali oddechový čas, který jim pomohl. Naši hráči začali zahazovat 100% šance, kupili technické chyby a soupeř lehce skóroval z rychlých útoků!! Poločas jsme tak zaslouženě prohráli. V šatně jsme hráčům důrazně domluvili a ve druhém poločase jsme opět hráli svou hru. Dostali jsme se do vedení o 4 branky, ale opět zbytečné technické chyby soupeř využil ke skórování a snížení našeho náskoku. V samotné závěru jsme odskočili na rozdíl 3 branek a dovedli uktání k vítěznému konci. Škoda, že hráči nedokážou hrát s plnou koncentrací po celou dobu utkání!! V průběhu utkání dochází k zbytečným herním výpadků a držíme soupeře neustále ve hře!! Chtějí-li se hráči prosadit v seniorské kategorii, musí zlepšit koncentraci, zodpovědnost a dodržení taktických pokynů!! I přes tyto potíže jsme získali důležité 2 body a jsme neustále ve hře o přední místa v tabulce za neporaženým Jičínem. Naše družstvo čeká tuto neděli rovněž velice silné družstvo z Kopřivnice. Věřme, že nastoupíme v plné sestavě a po kvalitním výkonu zůstanou body doma.