ne 16.10.2011 |

Zápas Jičín - Karviná

Stejně jako junioři, tak i starší dorostenci se trápí a po 4 zápasech mají pouze 2 body. Složit sestavu je stejně složité jako u juniorů. Řada kvalitních hráčů nepochopitelně ukončila činnost a tak musíme využívat služeb hráčů mladšího dorostu. Ti se teprve rozkoukávají, ale jejich výkony jsou příslibem do budoucnosti. Jičín dokonale využil domácího prostředí a do utkání proti nám nastoupili i hráči hrající extraligu. Např. ústřední postava mužů Jičína - Babák Tomáš a další.
Naši hráči dostali strach a odehráli celé utkání v útlumu. Vůbec jsme některé nepoznávali! Již v 8 minutě jsme museli vzít time out! To jsme prohrávali 5 : 0! Za osm minut jsme udělali 5 technických chyb a 6 ran skončilo mimo! Hráli jsme neagresivně, dělali neskutečné technické chyby, které soupeř trestal z rychlého útoku (15 branek). Když trenér domácích prostřídal sestavu, naši hráči ožili a dokázali nepříznivý stav z 10 branek stáhnout na 4 branky! Pak se na hřiště vrátila základní sestava domácích a ti opět navýšili skóre na rozdíl 10 branek. Rovněž i st. dorostenci se trápí v koncovce (úspěšnost 41%). Připočteme-li k tomu velice slabý výkon brankářů (28% úsp.!) je výše porážky jasná. Tuto neděli nás čeká v této sezóně velice silný a ambiciózní celek z FM, za který rovněž nastupují hráči hrající již extraligu (Petrovský Leoš a další). Máme se tedy v neděli v 15.00 nač těšit. Věřím, že se kluci budou rvát o vítězství a diváky potěší svou hrou.