so 24.3.2012 |

Zápas Frýdek Místek - Karviná

Čest našeho klubu zachraňovali mladší dorostenci, kteří dokázali ve FM vyhrát těsně o jednu branku. FM má veliké problémy se záchranou v I. lize a tak v zápase hrál jako o život. Naši hráči rovněž bojovali a dokázali si vypracovat náskok 14 : 8, který do poločasu soupeř upavil na rozdíl 3 branek. Ve druhém poločase jsme si neustále udržovali 3 - 4 brankový náskok. Bohužel ztrátou koncentrace v závěru utkání jsme dovolili soupeři snížit a sami si tak zkomplikovat cestu za vítězstvím. Koncovka utkání byla doslova infarktová pro obě družstva, ale hlavně pro domácí, kteří by byli spokojeni i se ziskem jednoho bodu. Nám se podařilo udržet jednobrankové vedení až do závěrečného hvizdu a tím i medailové pozice. Rovněž naši ml. dorostenci hrají 15. 4. doma v 17.00 s družstvem z Nového Veselí kde na podzim překvapivě prohráli!! Mají tedy soupeři co vracet a věřme, že se jim odveta povede!!