so 26.11.2011 |

Zápas Karviná - Kopřivnice

Starší dorostenci přivítali družstvo T. Kopřivnice, která byla v tabulce o 2 body před námi. O soupeři jsme měli dobré informace a tak jsme se mohli na jejich hru dobře připravit. Ovšem takový vstup do utkání jsem ani já v nejmenším nečekal!! Hráči doslova vtrhli na svého soupeře a válcovali jej hlava nehlava!! V 15 minutě byl stav 13 : 3! Soupeře jsme zaskočili výbornou obranou a kvalitním výkonem brankářů. Po zisku míče jsme pak přecházeli do rychlých útoků. V postupném útoku předvedli Paululik a Mlotek nádherný nához nad brankoviště a další řadu hezkých akcí předváděli i ostatní hráči. Z jejich hry bylo cítit jak se házenou baví a jakou radost mají s každé dosažené branky. Bohužel ve druhém poločase už naši hráči polevili a při prostřídání sestavy šel náš výkon dolů. Hráči Kopřivnice využili ztráty naši koncentrace a snížili skóre na 6 branek. Museli jsme si vzít oddechový čas a hráčům důrazně domluvit. Náš výkon se sice zlepšil, ale ne v takové kvalitě jako v prvním poločase. Utkání jsme pak dotáhli do zaslouženého vítězného konce. Podcenění a ztráta koncentrace, by měly být varováním pro naše hráče. V dalším utkání s vedoucím celkem Dukly Praha se nám to může vymstít!!