so 25.2.2012 |

Zápas Karviná - Plzeň

Utkání výborné úrovně mohli vidět diváci v souboji našich starších dorostenců s družstvem Plzně. Od prvního hvizdu se hráči vrhli s obrovským nasazením do utkání. Nám úvod utkání vyšel lépe a zásluhou brankáře Paly a výborného přechodu do rychlého útoku jsme se ujali vedení 4 : 1. Pak přišla dvě vyloučení našeho hráče těsně za sebou a soupeř početní převahy využil ke srovnání skóre. Až do konce poločasu jsme velice obtížně zvyšovali náš náskok na tři branky.
Vstup do druhého poločasu nám opět vyšel lépe než hostům a my se ujali vedení o šest branek!! Na podzim jsme v Plzni prohráli o šest branek a tak jsme měli jasný cíl, porazit soupeře o sedm a více branek. Bohužel vlastní nedisciplinovaností jsme o slibné vedení přišli. Dva naši hráči byli vyloučeni za protesty vůči rozhodčím!!! V případě rovnosti bodů tak skončíme za Plzní vinou horšího skóre ze vzájemných utkání. Plzeň se představila ve výborném světle. Jejich hráči jsou vysocí a fyzicky výborně připravení. Střídali obranný systém 0 : 6 a 1 : 5. Našim hráčům více vyhovoval otevřenější obranný systém proti kterému se dokázali prosadit jak ve hře 1 : 1, tak pestrou kombinační hrou. Za předvedenou hru zaslouží obě družstva vysoké ocenění a pochvalu. Svým nasazením a bojovností bavili na dorosteneckou kategorii velice početné obecenstvo.