ne 18.3.2012 |

Zápas Karviná - Jičín

V prvním utkání nedělního odpoledne se střetlo družstvo staršího dorostu s loňským mistrem, který i v letošní sezóně útočí na mistrovský titul. Dokladem toho jak vážně to družstvo Jičína myslí, bylo nasazení nejlepšího hráče A družstva mužů a reprezentanta ČR 21 Tomáše Babáka. Muži Jičína hráli v Přerově a ihned po utkání převezli své hráče do Karviné. Babák tak stihnul cca 17 minut druhého poločasu. V tu dobu jsme vedli o 7 branek a i přes veškerou snahu Jičína jsme vedení udrželi. Vstup do utkání jsme měli velice dobrý a v 5. minutě jsme vedli 4 : 1. Hráči Jičína ukázali svou sílu a ve 12. minutě srovnali skóre na 7 : 7. Naši hráči však odrazili nápor soupeře a výbornou hrou si vybudovali pětibrankový náskok 18 : 13. Ve druhém poločase jsme navýšili naše vedení na 7 branek. Soupeř, ale po celou dobu předváděl výbornou spolupráci spojek s pivotem a s křídly. Z prostoru pivota jsme inkasovali 9 branek! Obě družstva předvedla výborné výkony podpořené nesmírnou bojovností a nasazením. Škoda vyloučení brankáře Bartoně za nesportovní chování v závěru utkání!!! Naše vítězství mohlo být ještě vyšší. Hráči musí udržet nervy a disciplínu po celé utkání a nesmí si dovolit tyto výstřelky. Tímto vítězstvím jsme ještě více zamíchali čelo tabulky a dostali se na dostřel vedoucím týmům. Do konce soutěže zbývá ještě 7 kol a tak se nám otevírá možnost zaútočit na medailové příčky. Tuto sobotu zajíždí naši starší i mladší dorostenci na palubovku FM, který nečekaně zvítězil v Plzni. Máme se nač těšit a naše hráče čeká opět velice těžké utkání. Věřme, že předvedou opět stejný výkon a udělají maximum pro zisk dvou bodů.