ne 29.4.2012 |

Zápas Karviná - Zlín

Naši dorostenci se střetli rovněž s družstvem Zlína. Hráči Zlína jsou pověstní svou střeleckou potencí z prostoru spojek. Dokázali to i na naši palubovce a ze spojek vystřelili neskutečných 43 ran!! Dlouho drželi s našimi hráči krok a využívali každé naše zaváhání k vstřelení branky. Naši hráči se rozjížděli jako těžkotonážní vlak a jen pozvolna nabírali to správné herní tempo. Poločas tak skončil pouze 17 : 12. Ve druhém poločase se naše hra zrychlila. Hráči hlavně v obraně zvýšili nasazení a agresivitu!! Po zisku míče jsme pak soupeře trestali z rychlých útoků, ze kterých jsme vstřelili 19 branek!! Postupně jsme získali vysoký náskok, který hráče uklidnil. V průběhu utkání dostali šanci všichni hráči i tři brankáři. Naše družstvo tak neustále živí naději na zisk bronzové medaile. V dalším utkání nás čeká silný celek Kopřivnice. Utkání se hraje 8. 5. v 16.00 na palubovce Tatry. Věřím, že hráči předvedou kvalitní výkon, který nás udrží dále ve hře. Doma totiž přivítáme v neděli 13. 5. Duklu Praha, která je aspirantem na zisk titulu. Čeká nás tedy velice zajímavé utkání!!