ne 14.10.2012 |

Zápas Karviná - Frýdek Místek

Starší dorostenci se střetli v nedělním utkání s velice silným a ambiciózním celkem z Frýdku Místku. FM již v loňské sezóně dokazoval svou kvalitu a v letošním ročníku porazil na své palubovce loňského mistra ČR Duklu Praha. Měl jsem možnost toto utkání sledovat a tak jsme měli o soupeři čerstvé informace. Hráči se na utkání dobře připravili a dodrželi stanovenou taktiku. Získali jsme 2 - 3 brankové vedení, které jsme od 20 - 25 minuty navýšili na 7 branek. Do šaten jsme odcházeli za stavu 17 : 12. Vstup do druhého poločasu jsme měli opět velice dobrý a získali vysoké vedení o 12 branek! Škoda, že v určitých fázích utkání udělali naši hráči zbytečné technické chyby a uspěchávali střelbu. Naše vítězství mohlo být ještě výraznější. V průběhu utkání dostali šanci všichni hráči a za jejich dobrý výkon zaslouží pochvalu. Nadále tak zůstáváme spolu s Kopřivnicí neporaženým družstvem.

Již tuto neděli 21. 10. 2012 ve 14.00 hod. nás tento velice silný celek čeká. Máme se tedy nač těšit, protože v přípravě nás porazila Tatra o 10 branek!! Věřím, že u našich hráčů došlo k zlepšení a předvedou kvalitní výkon, který je posune k vítězství.