ne 10.3.2013 |

Zápas Zubří - Karviná

Starší dorostenci nastoupili oslabeni o zraněného Mlotka. Měli potvrdit roli vedoucího družstva soutěže. Totálně však v tomto utkání selhali! Absence hnacího motoru a duše družstva, byla větší než jsme čekali. Již v průběhu prvního poločasu naši hráči hráli zakřiknutě a bez patřičné odvahy a osobní statečnosti. Domácím narostla křídla a byli k neudržení. Naše družstvo ještě dokázalo otočit nepříznivé skóre 4:8 na vedení 11:10. Moře technických chyb a zahození 100% šancí, domácí tvrdě trestali a získali poločasové vedení 16 : 14. Věřili jsme, že se ve druhém poločase naše hra změní a my se budeme rvát o zisk bodů!! Skutečnost byla tvrdá!! Během 12 minut bylo o výsledku utkání rozhodnuto! Ze 13 útoků jsme vstřelili pouze 1 branku a domácí nám odskočili na stav 26 : 15!!! Naši hráči pak hráli v hlubokém útlumu, kupili technické chyby, nedávali opět vyložené šance a soupeř si tak v poklidu pohlídal své vysoké vedení a zaslouženě zvítězil. S tímto výkonem, strachem a bez patřičného nasazení se o první místo nedá a nesmí hrát!! Čekají nás další velice těžká utkání a my se budeme muset obejít bez zraněného Mlotka. Hráči se musí sami poprat s jeho neúčastí a dokázat své kvality hlavně na hřišti!!