so 27.4.2013 |

Zápas Zlín - Karviná

Starší dorostenci zvítězili po průměrném výkonu 24 : 21. Po celé utkání se hráči trápili hlavně střelecky. Domácí brankář se doslova překonával a likvidoval jednu šanci za druhou (jeho úspěšnost byla 50%). Přidáme-li k tomu řadu zbytečných technických chyb, je jasné, že domácí hráči cítili šanci na nečekaný úspěch! Naši výhodou bylo, že domácí nechodili do rychlých útoků. Za celé utkání udělali pouze jeden. V postupném útoku nás převyšovali hlavně střelbou z prostoru spojek. Jejich vysocí a urostlí hráči dokázali střílet branky z 10 - 11 metrů. Z tohoto důvodu jsme měnili obranný systém 0 : 6 na 1 : 5, nebo osobní obranu na nejlepšího střelce domácích. Ve druhém poločase domácím docházely síly a my postupně náš náskok navyšovali až na rozdíl 7 branek. V dalším průběhu jsme dali šanci ostatním hráčů z lavičky, kteří však nenavázali na kvalitu hry svých spoluhráčů. V posledních 15 minutách udělali 6 technických chyb a rovněž propadli i střelecky 3/11 = 27%! Domácí tak snížili náš náskok na přijatelný výsledek.
Náš výkon je v jarní části jako na houpačce. Jedno utkání odehrajeme výborně a v dalším je náš výkon tragický!! Již tuto neděli nás čeká silné družstvo z Plzně a my musíme odvést opravdu výborný výkon, chceme-li vyhrát!