ne 19.5.2013 |

Zápas Karviná - Dukla Praha

Včerejší sváteční den, měli naši starší dorostenci vyplněný předehrávaným mistrovským utkáním s D. Praha. Starší dorostenci D. Praha obhajují loňský titul, ale v letošní sezóně se jim nedaří dle jejich představ. My jsme byli zvědavi jak si povedou naši hráči po nečekané porážce s Plzní a ztrátou šance na titul. Své utkání jsme prohráli daleko nižším nasazením a bojovností.

S radostí můžeme konstatovat, že jejich přístup v utkání s Duklou byl opravdu profesionální a herní kvalita se promítla do celého utkání. Od prvního hvizdu šli hráči za svým cílem, kterým bylo vítězství a tím i zisk stříbrných medailí!! Za své výkony, které hráči předváděli po celou dobu soutěže si je určitě zaslouží!! Již ve 12 minutě jsme vedli 9:3 a vše nasvědčovalo tomu, že si se soupeřem poradíme. Krátký výpadek v naší hře soupeř využil ke snížení na rozdíl pouhých 2 branek. Museli jsme si vzít oddechový čas a hráčům zdůraznit jejich chyby a hlavně o co hrají. Ti pak zvýšili svůj náskok na poločasový rozdíl 17:10. Ve druhém poločase pak hráči pokračovali v koncentrovaném a zodpovědném výkonu. Skóre pomalu narůstalo a tak dostali šanci všichni hráči, kteří si pak zasloužené vítězství náležitě vychutnávali. Ještě jednou velký dík za stříbrné medaile!