ne 9.11.2003 |

Zápas Winthertur - Karviná

Karvinští odcestovali do Winterthuru i s Milošem Slabým, který se dal jakž takž dohromady, ale stále bez Horáka, Prokopce, Zdráhaly i Kamila Heinze. Zvlášť absence dvou posledně jmenovaných hráčů byla na hře Baníku znát. V obraně dělali našim borcům největší problémy pivot Ursic a křídlo Liniger, kteří oba vsítili 10 branek. Karviná v úvodu zápasu vedla 6:4, když posléze neproměnila pár šancí a začala ztrácet. V druhé půli ožili karvinské naděje, když zaznamenali pět gólů v řadě a pomýšleli na zvrat. Jenže se opakovala situace z prvního poločasu, kdy mladý tým Karviné neudržel vysoké tempo zápasu a nadobro ztratili zápas. Karvinští si sice možný postup ze skupiny značně zkomplikovali, ale jistá naděje pořád existuje. Základem postupu by měla být neporazitelnost Karviné na domácí půdě