so 22.8.2015 |

Zápas Karviná - Hranice

Ve druhém utkání nás čekalo velice silné družstvo Hranic. I přes citelné oslabení jsme dokázali s celkem Hranic držet krok a nebýt naši velice slabé střelecké úspěšnosti (pouze 40%), mohlo se skóre vyvíjet úplně jinak. V prvním poločase jsme hráli velice dobře, ale k naši smůle se nám cca ve 20. minutě zranil Sláva Mlotek a rovněž jediný levoruký hráč na pravém křídle Paululik. Druhý poločas jsme odehráli špatně. Katastrofální střelba ze spojek 17:0 a zbytečné technické chyby dávaly soupeři šanci pomalu navyšovat skóre. Naši hráči se nevzdali a dokázali při dvojnásobném oslabení Hranic dokonce srovnat na 19:19. Už se zdálo, že soupeři odskočíme, ale opět jsme neproměnili celou řadu šancí a soupeř dokázal naši střelecké nemohoucnosti využít k vítězství. Škoda, protože toto utkání mělo opravdu kvalitu a úroveň.