ne 23.8.2015 |

Zápas Litovel - Karviná

V neděli se naše družstvo v posledním zápase turnaje utkalo o 2. a 3. místo s domácím celkem Tatranem Litovel. Na novou sezónu domácí silně posílili. Z družstva Bystřice p. Hostýnem získali velice kvalitního Zbránka, který hrál v extraligovém Zlíně, z Přerova získali zkušenou pravou spojku Perničku a ze Zubří přišel další velice zkušený a kvalitní univerzální hráč Dědek. Naše družstvo se dokázalo držet pouze do 10. minuty druhého poločasu. Nízká střelecká úspěšnost a množství technických chyb dokázali domácí tvrdě trestat a navyšovali skóre z poločasového stavu 12:14 až na 14 : 24. Cca od 15. minuty jsme hráli bez brankáře v sedmi hráčích v poli. Dokázali jsme soupeře zaskočit a snížili hrozivý brankový rozdíl na přijatelnou porážku o osm branek.