pá 4.12.2015 |

Zápas Karviná - Brno

V dalším kole nás čekal soupeř ze spodní části tabulky celek Handball KP Brno. Naši hráči nastoupili od první minuty k utkání zodpovědně, v prvním poločase dobře bránili, co neubránili, tak pochytal v bráně výborný Mokroš. Od první minuty navyšovali skóre a v poločase vedli již rozdílem 8 branek 16:8. V druhém poločase nepolevili a postupně navyšovali skóre. Vzhledem k tomu, že se podle mého názoru jednalo o nejslabšího soupeře, se kterým jsme se zatím utkali, tak za stavu 27:15 v 40. minutě dostali šanci i hráči ze střídačky. Tito hráči mně však svým výkonem nepřesvědčili a svůj desetiminutový úsek prohráli 7:2, když soupeř dal 5 gólu v řadě. I díky tomu soupeř utkání částečně zkorigoval. Abychom v klidu dotáhli utkání do vítězného konce, odehráli jsme posledních 10 v osvědčené sestavě. Po delší době se hráči prosazovali i v útoku o čem svědčí největší počet vstřelených gólu v sezoně, kdy jsme překonali 30 gólovou hranici. Jsem spokojený s výsledkem a předvedenou hrou některých hráčů. Celkově hráči k utkání nastoupili odpovědně a nepřipustili žádné domácí drama, jak v minulých utkáních proti papírově slabším hráčům Jičína a Strakonic. Snad jim tato vítězná euforie vydrží i v posledním kole v Novém Veselí.