ne 20.11.2016 |

Zápas Zubří - Karviná

V tomto kole jsme odjížděli k aktuálnímu lídrovi tabulky do Zubří. Zubří v tomto ročníku ještě nepoznalo hořkost porážky a i v našem vzájemném utkání od první minuty diktovalo tempo hry. Vzhledem k tomu, že jsme měli možnost vidět aktuální hru našeho soupeře, byli jsme po taktické stránce na utkání připraveni. Hráči však nedokázali dodržovat taktické pokyny a i když věděli, co bude soupeř hrát, nechali se zbytečně zaskočit a soupeři bez většího odporu dovolili skórovat. Tak matný a odevzdaný výkon bez špetky bojovnosti jsem u hráčů ještě neviděl. Od první minuty byli smířeni s tím, že nemůžou v utkání vyhrát. Obrana se nedá říct, že nefungovala, ta nebyla žádná. Nakonec jsme utrpěli největší porážku v dosavadní soutěži a zaslouženě prohráli 42-28. S klukama jsme si to vyříkali a snad se již tento výkon nebude opakovat a v dalších kolech navážeme na dobré výkony ze začátku soutěže. S výkonem svých svěřenců nejsem spokojen. Na závěr bych chtěl jen vyzdvihnout výkon ml. dorostence Alexandra Zamarského, kterého jsme měli zapůjčeného z ml. dorostu. Ten svým výkonem a hlavně bojovností předčil své starší kolegy a byl naším nejlepší hráčem s 6 vstřelenými brankami.