ne 27.11.2016 |

Zápas Karviná - Plzeň

Naši starší dorostenci měli co napravovat, protože z utkání v Zubří odešli s vysokou porážkou. Od první minuty naši hráči diktovali tempo hry. Výbornou obrannou činností, společně s výborným výkonem Juráše v brance, získávali míče a zakládali rychlé útoky, které byly rozhodující. Již ve 12 minutě naše družstvo vedlo 8:1. Hosté si vzali oddechový čas, ale na průběhu utkání se nic nezměnilo. Naši hráči i nadále pokračovali ve své hře a v pohodě dokráčeli k zaslouženému vysokému vítězství. Díky vysokému vedení, tak dostali prostor ve hře všichni hráči.

Společně s mladšími dorostenci i starší cestují k dalšímu utkání do Lovosic. Věřme, že předvedou stejně kvalitní výkon a přivezou body nejen z Lovosic, ale budou bodovat i v dalších zápasech, které je do konce podzimní části ještě čekají.