ne 30.4.2017 |

Zápas Karviná - Lovosice

V neděli 30. 4. 2017 sehráli naši mladší dorostenci své poslední utkání na domácí palubovce. Čekal nás soupeř z Lovosic, kde jsme na podzim vyhráli vysoko o 9 branek. Naše poslední výborné výkony dávaly více šancí na vítězství našemu družstvu. Když ještě soupeř přijel pouze se sedmi hráči, nikdo nečekal, že nezvítězíme. Bohužel opak byl pravdou. Naši mladí hráči předvedli doslova ostudný výkon a nepříjemně překvapili všechny své věrné fanoušky. Od první minuty byl náš výkon laxní a bezkrevný. Chybělo nasazení, agresivita a radost ze hry. Obrana byla děravá jako ementál a brankáři svým špatným výkonem jen podtrhli náš tragický výkon. Hosté nás doslova přestříleli z prostoru spojek. Karviná 9 branek ze 17 ran a soupeř 27 branek ze 49 ran. Zkoušeli jsme v průběhu hry měnit obranný systém, ale ani jediný jsme nebyli schopni hrát kvalitně. V 15 minutě druhého poločasu jsme vykřesali naději na obrat v utkání a srovnali jsme skóre na 18:18. Bohužel jsme nedokázali soupeře přitlačit a odskočit na brankový rozdíl. Naopak hosté se neskutečně zvedli a vyhráli následujících 6 minut 6:0! Tím bylo o osudu utkání rozhodnuto.

Všichni jsme čekali, že náš herní vzestup bude pokračovat, ale takový špatný výkon nikdo nečekal. Naše porážka byla zcela zasloužená a já jen doufám, že otevře hráčům oči, aby si sami v hlavách uspořádali, že jen poctivým a 100% nasazením mohou uspět. Budiž jim tato facka velkým varováním v jejich další činnosti. Nyní nás čeká v neděli 7. 5. 2017 poslední utkání na palubovce nedalekého FM. Věřme, že se hráči zvednou a rozloučí se vítězstvím.