ne 12.11.2017 |

Zápas Zubří - Karviná

Domácí vstoupili do utkání s velmi dobou agresivní obranou, hodně našich střel bylo zblokováno a navíc za obranou převáděl dobré zákroky gólman domácích. V útočné fázi jsme měli problém se prosadit. Soupeř pak z dobré obrany přecházel do rychlého útoků a dával lehké branky. Během prvních 15. minut si takto domácí vytvořili rozhodující 10 brankový náskok, který udrželi až do poločasu 23:13.

V druhém poločase se obraz hry nezměnil. V útočné fázi jsme se dále trápili. V obraně jsme zkoušeli i osobní obranu na jejich nejlepšího hráče Klímu. Pokud domácí nezahráli rychlý přechod, tak i na postavenou obranu neměli hráči Zubří problém se prosadit. Ztráceli jsme v osobních soubojích 1 na 1. Domácí nás předčili po všech stránkách a zaslouženě vyhráli 42:26.