ne 1.3.2020 |

Zápas Karviná - Ostrava

Mladší dorostenci ,,B" se utkali o mistrovské body s našim sousedem z Ostravy. Na podzim jsme v Ostravě prohráli o 4 branky a tak jsme čekali opět vyrovnané utkání. Do 20. minuty prvního poločasu bylo utkání velice vyrovnané a my neustále doháněli 2 - 3 brankový náskok soupeře. Od 20. minuty však naši hráči předvedli perfektní výkon a ze stavu 8:9 jsme dokázali do konce poločasu získat vedení 16:10. Naši hráči dokonale zaskočili soupeře zvýšenou agresivitou v obraně, za kterou pak spolehlivě chytal Kožušník, který měl 50% úspěšnost. Ve druhém poločase pak do hry zasáhli všichni hráči a i když jsme jej prohráli 10:11, dokráčeli si hráči k zaslouženému vítězství. Za svůj výkon od 20. minuty prvního poločasu si hráči zaslouží pochvalu, ale těch prvních dvacet minut bylo jako přes kopírák z minulého utkání, nebo stejně nekvalitní výkon jako u hráčů ,,A" družstva.

Chtěl bych touto cestou poděkovat Janě Hajžmanové, která se vracela z turnaje v Povážské Bystrici a přivezla nám na druhý poločas další dva hráče ze starších žáků. Je moc dobře, že tito kluci mohou získat herní zkušenosti pro svůj další vývoj. Již tuto neděli zajíždí naše béčko na palubovku Kopřivnice, která je favoritem v tomto utkání a tak jsme zvědavi jak se naši hráči povedou.