čt 20.8.2015 | Jaroslav Hudeček

Další přípravné utkání jsme hráli ve Frýdku Místku.

Utkání pro nás skončilo velkou ostudou a blamáží. Za ostudný výkon, bez nasazení a bojovnosti se musíme věrným divákům, kteří se přijeli na nás podívat omluvit a červenat se. Již dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkal.

V prvním poločase nastoupily základní sestavy obou družstev. Naše sestava, byla okleštěná, ale i tak byl náš výkon ostudný. Bez zájmu a nasazení si z nás hráči FM dělali legraci a trhací kalendář. V útoku jsme vystřelili 30 ran a docílili pouze 9 branek, tj. 30% úspěšnost. Připočteme-li k tomu 9 technických chyb, nemůžeme se divit, že jsme v poločase prohrávali 9:25. Soupeř nás přehrával ve všech směrech a z 25 branek vstřelil 15 z rychlých útoků. Brankáři byli v brance doslova zbyteční a měli pouze 2 zásahy.

Bohužel ani zvýšený hlas o poločase nepřinesl markantní zlepšení. Trenéři FM poslali do utkání hráče druhého sledu, kteří se rvou o místo v sestavě. Ti dokázali svým nasazením držet s námi krok a my druhý poločas vyhráli pouze o dvě branky 21:19. Někteří naši hráči si totiž myslí, že okleštěný kádr jim zajišťuje 100% místo v sestavě. Doufám, že si vezmou ponaučení od hráčů FM, jak se bojuje o zařazení do sestavy. Z našich mladých hráčů musím za svůj přístup a výkon pochválit dorostence Zuzánka, který se dokázal prosadit proti výborné obraně domácích a vstřelil 8 branek.

Před turnajem v Litovli, který se koná tuto sobotu a neděli jsme dostali tvrdou lekci a facku. Věřme, že se hráči vzpamatují a budou se prezentovat daleko, daleko lepším výkonem!!