čt 29.9.2022 | Redakce

Do Českého poháru jsme vstoupili vítězně

Letošní pouť Českým pohárem jsme začali na palubovce druholigového Rožnova pod Radhoštěm. Rozdíl dvou soutěží byl na palubovce znát a potvrdili jsme roli favorita.

Utkání začali domácí lépe než my. Ujali se vedení 3:1 ve čtvrté minutě, ale to bylo naposledy, co v utkání vedli. Naši hráči rychle kontrovali, po rychlých brankách do sítě domácích vývoj obrátili a v 21. minutě byl stav 4:11 v náš prospěch. A to byl správný čas k tomu, aby trenér Brůna prostřídal sestavu a pustil do hry některé dorostence a hráče, kteří byli dorostenci ještě v loňské sezóně.

A ti se rozhodně neztratili, chytili příležitost a zapsali se i do střeleckých statistik. Dorostenci Jakub Kubisa (1 gól), Ondřej Mira (1 gól), Ondřej Krawczuk (3 góly) a Petr Wünsch tuto zkušenost jistě využijí ve své další kariéře.

Do šaten šli hráči s náskokem osmi branek za stavu 7:15 a mladí hráči pokračovali i v druhém poločase v navyšování náskoku. K nim se přidal jedenáctibrankovým představením z postů spojky i pivota Matěj Nantl.

K postupu jsme dokráčeli v poklidu, když těsně před koncem ještě zvyšoval na 22:35 Ondra Krawczuk a korunoval tak svůj dobrý výkon v utkání.