pá 30.8.2013 |

I poslední přípravu jsme vyhráli

Dnes jsme na své palubovce přivítali hráče KP Brno. Od začátku jsme měli navrch po všech stránkách a branky v síti hostů přibývaly velmi rychle. V podstatě po deseti minutách bylo jasno, kdo je na palubovce pánem a kdo si tedy připíše na své konto vítězství v tomto utkání.

Hráli jsme rychlou házenou s množstvím kombinačních akcí. V brance pak podával spolehlivý výkon Vydra. Poločas jsme tak vyhráli jednoznačně o deset branek.

Druhý poločas byl ale z naší strany o poznání méně kvalitní. Hosté přece jen trochu přidali a naši hráči se tak trochu přizpůsobili jejich hře. Náskok tím pádem už nenarůstal a hra i výsledek druhého poločasu byly v podstatě vyrovnané.

Příprava je tak minulostí a teď už nezbývá nic jiného než se těšit na start extraligy. Ta bude startovat v neděli 8. září v 10:30 a všechny srdečně zveme.

Přijďte naše hráče povzbudit v boji o první extraligové body sezóny 2013 - 14!