HCB Karviná
Zápasy
ne 21.10.2018 |

Postoupili jsme přes Polanku do další fáze ČP.

Zápasové menu

Po dnešním povinném vítězství v Polance jsme postoupili do osmifinále Českého poháru, jehož oficiální hrací termín je 14.11.2018.

Nebylo jednoduché nastoupi ke čtvrtému soutěžnímu utkáni v podstatě během jednoho týdne. Na hráčích bylo patrné, že minulé tři náročné zápasy je stály hodně sil. Nicméně hráči dokázali s těmito problémy poprat a zajistili si postup do osmifinále soutěže. Nepřipustili jsme tak žádné překvapení a s namotivovaným týmem Polanky jsme si postup vybojovali. 

Vyhráli jsme 26:22, což možná není zase tak úplně přesvědčivé, ale v zápase šlo hlavně o postup a hra se tolik neřešila. 

Pozitivem byla účast Radima Chudoby ve hře, který se po zranění vrací do sestavy. Byl to on, kdo držel náš střelecký prapor. Dal osm gólů. V bráně Karviné se prostřídali Petr Mokroš a Jiří Tabara. Nevyšlo akorát zařazení dalších dorostenců do zápasu, protože ti měli svůj program v lize dorostu. 

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

Marek Michalisko, HCB Karviná: „Sestava vypadala jinak než běžné ligové utkání. Šanci dostali mladí, zkušení odpočívali, nebo zasáhli do hry minimálně. Ono se to nezdá, ale pro kluky to bylo opravdu složité. Dvojzápas v EHF Cupu nás stál nějaké síly a ty, které zbyly, jsme investovali do boje o první místo s Plzní. Zvládli jsme to a hned jsme se museli připravit na domácí pohárovou soutěž. To vás stojí nejen fyzické, ale i psychické síly. Kluci odkudsi vyškrábali poslední zbytky sil a bojovali. Musím ale říct, že soupeř se na nás dokázal pořádně namotivovat a odehrál velmi dobré utkání. Také bojoval nadoraz.“