HCB Karviná
Zápasy
út 20.9.2016 | Jaroslav Hudeček

První zápas mladšího dorostu pro naše borce

Zápasové menu

V sobotu 17. 9. 2016, vstoupili do bojů o mistrovské body i mladší dorostenci HCB Karviná.

K prvnímu utkání zajížděli na palubovku velice nepříjemného soupeře do Velké Bystřice, která naše družstvo v loňské sezóně na své palubovce porazila. Samozřejmě, stejně jako v našem družstvu, tak i v domácím celku došlo k výměně hráčů a tak se čekal zajímavý zápas. První zápasy jsou vždy loterie. Družstva se neznají a nejsou ještě rozehraná a tak jsme i my čekali jak se hráči s tímto vypořádají?

Naše družstvo vstoupilo do utkání velice zodpovědně a správně nahecované. Od prvních minut jsme udávali tempo a vytvářeli si šance, které jsme proměňovali. Hráči se drželi taktických pokynů a postupně jsme si disciplinovanou hrou vybudovali až 10 brankový náskok. Do hry se tak mohli zapojit všichni hráči. Velice dobrý výkon hráčů v poli, doplnili rovněž brankáři Pavlín a Pružinský kvalitním výkonem. Z hráčů, bych chtěl pochválit Růžu, který nastoupil se sebezapřením, dále Zamarského na pravé spojce, Halamu a Noworytu. To byla páteř družstva i když všichni hráči podali velice kvalitní výkony a zaslouží pochvalu.

Ke druhému utkání zajíždí naše družstvo na palubovku rovněž velice silného a kvalitního družstva do Nového Veselí. Souboje s tímto družstvem jsou vždy velice vyrovnané. Družstvo Nového Veselí vyhrálo na palubovce Dukly Praha a tak se máme v jeho bouřlivém prostředí nač těšit.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici