HCB Karviná
Zápasy
so 3.8.2013 |

První zápas přípravy jsme vyhráli

Zápasové menu

V pátek jsme odehráli první přípravné utkání s Povážskou Bystricí. Ta už má ze sebou několik přípravných duelů a tak se dalo čekat, že hosté budou rozehranější než my. To se ale příliš nepotvrdilo a naši hráči si zahráli s chutí a přesto, že se na palubovce objevili všichni hráči kádru, vyhráli jsme o čtyři branky.

Někteří naši hráči do utkání nemohli zasáhnout z různých drobných zdravotních důvodů. Nehráli tak Marek Vančo, Libor Hanisch a Honza Dudek. Ale ti, kteří nastoupili, si nevedli vůbec špatně. Někteří hráči, kteří v loňské sezóně nastupovali za dorost nebo B tým, si odbyli svou premiéru v A týmu. Na hřišti se tak objevily hned dvě bratrské dvojice, když si spolu zahráli bratři Užekové a Mlotkové. Nastoupili ale i další nováčci - Tomáš Michalisko a Jirka Vengřín.

Na pravé spojce se objevil navrátilec Radek Sliwka, který se po loňské sezóně odehrané v Polsku, vrací zpět. A hned se ukázal jako platný člen kádru. Na levé spojce se představil Černohorec Ilija Vuckovič, který je u nás zatím na zkoušku.

Po této vítězné premiéře nás čeká další přípravné utkání ve středu 7.8.2013, když pojedeme pro změnu my do Povážské Bystrice k odvetě se včerejším soupeřem.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Fotogalerie