HCB Karviná
Zápasy
po 16.11.2015 |

Starší dorost porazil Jičín

Zápasové menu

V neděli odehráli svá utkání proti Jičínu oba dorostenecké týmy. Oba dokázaly zvítězit, ale vítězství se nerodila lehce. V článku si můžete přečíst hodnocení utkání staršího dorostu od jejich trenéra, pana Radka Godála.

Jako trenér jsem spokojený pouze s povinnými 2 body do tabulky. Jsem zklamaný s předvedenou hrou a hlavně nasazením svých hráčů. Je pravda, že máme úzký kádr a během týdne nás sužovala zranění a nemoci. Brankář Mokroš má problém s loktem, kdy bude muset docházet na rehabilitace, druhý brankář Juráš měl během týdne bolesti zad a musel na obstřiky, Wozniak má natažený lýtkový sval, Sikora v pátek skončil s antibiotiky, drobné nachlazení měl Pilch, tak když to spočítám, moc zdravých hráčů jsme neměli.

Měli jsme půjčené nějaké hráče z mladšího dorostu, ale tyto hráče jsme vzhledem k tomu, že mladší dorost hrál výjimečně svoje mistrovské utkání až po nás, nechtěli moc zapojovat do hry, aby měli dost sil na svoje utkání. Přesto všechno v jakém složení nastoupíme k MÚ, by si měli všichni hráči uvědomit, že pokud chtějí vyhrávat, musí dát do zápasu každý maximum nasazení a ne utkání pouze odchodit.

V posledních 3. kolech jsme se štěstím uhráli nějaké povinné body proti soupeřům ze dna tabulky, ale v dalších kolech nás budou čekat hodně těžcí soupeři z čela tabulky a s tímto výkonem, který předvádíme, tyto body získávat nebudeme.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici