út 8.5.2012 |

Dnešním vítězstvím jsme si zajistili bronz

Po sedmém kole nadstavby máme na čtvrtý Jičín náskok šesti bodů a před námi jsou ještě tři kola. Takže to vypadá, že třetí příčka v této sezóně je už definitivně naše a po roce jsme se tak vrátili na medailové pozice, což bylo před touto sezónou našim cílem.

Začátek utkání nás nezastihl v ideální pohodě. Hosté si brzy vybudovali náskok (9. minuta 3:6) a my jsme se zejména v útoku dost trápili. Obrana naštěstí fungovala dobře za ní byl spolehlivý Kuba Lefan. Když jsme přidali na důrazu, podařilo se nám hosty brzy dohnat a ve 25. minutě jsme šli poprvé do vedení (11:10). Jednobrankový náskok jsme si přenesli i do druhého poločasu.

Ten byl ze začátku stejně vyrovnaný jako ten první. Hosté se pořád drželi na dostřel a ve 44. minutě šli dokonce na chvíli do vedení. Ale hned poté se odehrály rozhodující okamžiky celého utkání. V útoku se začal prosazovat Roman Požárek, další branky přidali z brejků Radim Chudoba a Marek Vančo. Za devět minut jsme vsítili osm branek a hosté nedokázali kontrovat ani jednou! Vytvořili jsme si tak náskok sedmi branek a na ten už hosté nedokázali odpovědět.