Soupiska muži 2012/2013

# post jméno narozen výška váha
24 B Vít Pyško 1992 193 cm 102 kg
12 B Vít Schams 1991 198 cm 92 kg
76 LK Dominik Gelnar 1992 190 cm 85 kg
2 LK Martin Vala 1988 186 cm 75 kg
9 LK Marek Vančo 1989 176 cm 77 kg
11 LS Luděk Drobek 1975 202 cm 110 kg
33 LS Jan Dudek 1991 191 cm 88 kg
68 LS Filip Hardt 1991 190 cm 95 kg
7 P Libor Hanisch 1991 196 cm 105 kg
4 P Jan Pindej 1991 192 cm 99 kg
39 P Petr Pomahač 1979 193 cm 110 kg
23 P Jan Užek 1993 191 cm 106 kg
6 PK David Krahulec 1992 178 cm 80 kg
99 PK Michal Paululik 1994 180 cm 75 kg
15 PS Radim Chudoba 1991 187 cm 88 kg
66 PS Roman Meca 1988 188 cm 90 kg
3 SS Ondřej Meca 1987 183 cm 78 kg
20 SS Slavomír Mlotek 1992 185 cm 80 kg
25 SS Vojtěch Petrovský 1986 186 cm 85 kg
  průměr: 23 let 189 cm 91 kg

Realizační tým

Trenér: Ludvík Mrkva

Asistent trenéra: Marek Michalisko

Manažer: Martin Kostelník

Vedoucí družstva: Roman Farář

Maséři: Petr Raszyk a Petr Kříž

AKTUÁLNĚ

Známe semifinalisty Českého poháru

05.12.2018

Po dnešním vítězství Nového Veselí nad Kopřivnicí známe poslední čtyři týmy, které si to mezi sebou rozdají o postup do finále ČP.


HCB Karviná
Dukla Praha
Pepino SKP Frýdek-Místek
TJ Sokol Nové Veselí


S Jičínem 28.11.2018 v 19 hodin

23.11.2018

Známe už přesný termín čtvrtfinále ČP v Jičíně. Čeká nás tak jičínský týden - ve středu 28.11.2018 Český pohár v Jičíně v 19:00 hodin a poté v neděli 2.12.2018 tradičně v 10:30.


Čtvrtfinále ČP proti Jičínu

20.11.2018

Vylosované dvojice:

Sokol Nové Veselí – KH Kopřivnice
HBC Ronal Jičín – HCB Karviná
TJ Tatran Litovel - HC Dukla Praha
SKP Pepino Frýdek- Místek – HK FCC Lovosice

Čtvrtfinále je plánováno na středu 28. listopadu 2018.


Nedělní pohárové utkání bude v TV!

15.11.2018

Na kanálu Sport1 bude naše pohárové klání v neděli 18.11.2018 s týmem Balatonfüredi KSE v přímém přenosu od 10:15 hodin!


Po vítězství 38:25 postupujeme

14.11.2018

Dnes jsme nedali šanci Vsetínu a postupujeme tak do čtvrtfinále Českého poháru!


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Ve středu 19.12. budeme hrát na domácí palubovce semifinále ČP s Frýdkem Místkem. Projdeme do finále?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Karviná 12 21 361:295
2. Talent Plzeň 13 18 375:323
3. Nové Veselí 13 17 324:314
4. Jičín 13 15 339:326
5. Kopřivnice 13 14 375:352
6. Frýdek Místek 13 14 384:366
7. Zubří 13 13 328:333
8. Lovosice 13 12 378:376
9. Dukla Praha 12 11 316:303
10. Hranice 13 11 325:348
11. Brno 13 8 321:367
12. Litovel 13 0 287:410
KOMPLETNÍ TABULKA