MŠK SIRS Povážská Bystrica - HCB Karviná 32:16 (18:3)

POV
32:16()

P. Bystrica: Buchta 8/1, Opoldík 7, Zaťko 5/1, Trabelssie 4/1, Mažár S. 3/2, Korňan 2, Brezina 2, Ďuriš 1.

Karviná: Brůna R. 6, Bednařík 4, Sobol 2, Zdráhala 2/1, Szymanski 1, Szymon 1.

Vyloučení: 6:9 ČK-Bednařík, 7 m hody: 7/5 - 4/1, Diváci: 900, Rozhodčí: Kavulič, Sivák.
MŠK Povážská Bystrica: Baďura, Trabelssie, Opoldík, Markovič, Vicena, Zaťko, Buchta, Korňan, Spuchlák, Mažár S., Drápal, Ďuriš, Bočkay, Brezina.

HCB Karviná: Liszok, Bednařík, Horák, Laclavik, Kust, Slabý, Zdráhala, Sobol, Szymanski, Brůna, Mrózek, Szymon, Kubis, Požárek.

Domácí šli do tohoto utkání bez zraněného Polakoviče a s novou trenérskou dvojicí Hanták- Kozák, jelikož začátkem tohoto týdne vedení ukončilo spolupráci s Ivanem Hargašem. Karvinští přijeli bez zraněných Kamila Heinze a Vaška se snahou bodovat.

V zápase bohužel tato snaha nebyla vůbec platná. Již od prvních minut vzali režii utkání pevně do svých rukou domácí a v prvních šesti minutách nedovolili Karviné skórovat, proto svítil na ukazateli stav 3:0. To byl ale jen začátek karvinského trápení. V desáté minutě si vzal za stavu 5:1 trenér Karviné time out, aby své svěřence opakovaně instruoval, jak mají hrát. Hráči se však nepoučili a tak pokračovalo dále karvinské trápení. Ve dvacáté minutě bylo v podstatě o utkání rozhodnuto, to už byl náskok domácích desetibrankový a nebýt Slabého, mohl být i vyšší. Domácí snadno dokráčeli k poločasovému vedení 18:3! Karvinský celek byl zdecimován a v průběhu poločasu byl schopen vstřelit pouze dvě branky ze hry.

Do druhé půle nastoupili hosté s hráči z lavičky a i přesto dokázali tento minizápas vyhrát, a tak Karviná prohrála potřetí v řadě za sebou. Z hostujícího mužstva se dostali na úroveň HIL pouze brankář Slabý a v 2. poločase nastoupivší Brůna.

Nezbývá než věřit, že v neděli se konečně Karviné podaří bodovat.