čt 19.2.2004 | Hansel Radim

Debakl Karviné v P. Bystrici

MŠK SIRS Povážská Bystrica - HCB Karviná 32:16 (18:3)

Domácí šli do tohoto utkání bez zraněného Polakoviče a s novou trenérskou dvojicí Hanták- Kozák, jelikož začátkem tohoto týdne vedení ukončilo spolupráci s Ivanem Hargašem. Karvinští přijeli bez zraněných Kamila Heinze a Vaška se snahou bodovat.

V zápase bohužel tato snaha nebyla vůbec platná. Již od prvních minut vzali režii utkání pevně do svých rukou domácí a v prvních šesti minutách nedovolili Karviné skórovat, proto svítil na ukazateli stav 3:0. To byl ale jen začátek karvinského trápení. V desáté minutě si vzal za stavu 5:1 trenér Karviné time out, aby své svěřence opakovaně instruoval, jak mají hrát. Hráči se však nepoučili a tak pokračovalo dále karvinské trápení. Ve dvacáté minutě bylo v podstatě o utkání rozhodnuto, to už byl náskok domácích desetibrankový a nebýt Slabého, mohl být i vyšší. Domácí snadno dokráčeli k poločasovému vedení 18:3! Karvinský celek byl zdecimován a v průběhu poločasu byl schopen vstřelit pouze dvě branky ze hry.

Do druhé půle nastoupili hosté s hráči z lavičky a i přesto dokázali tento minizápas vyhrát, a tak Karviná prohrála potřetí v řadě za sebou. Z hostujícího mužstva se dostali na úroveň HIL pouze brankář Slabý a v 2. poločase nastoupivší Brůna.

Nezbývá než věřit, že v neděli se konečně Karviné podaří bodovat.