Logo HC Baník Karviná
08.03.2004  |  Hansel Radim

Karviná prohrála na Dukle.

V nedělním utkání v hale pražské Sparty vyhráli háči Dukly rozdílem dvou branek, tedy stejným rozdílem, jakým vyhrál Baník v podzimním vzájemném utkání.V tomto utkání si mohly oba týmy vylepšit výchozí umístění pro Play off. Štastněji z tohoto souboje vyšla pražská Dukla, která se tímto vítězstvím dostala o skóre před Karvinou.

Úvod utkání tomu ale nenasvědčoval, hosté si dobrým výkonem, podpořeným výborným Slabým v brance vytvořili dvoubrankový náskok, který však Dukla v 18. minutě srovnala na stav 7:7. Pak ale hostující obrana trestuhodně nechávala prostor pražskému pivotovi a Kamil Piskač tyto chyby neomylně trestal. K tomuto se připojila i ukvapenost hostů v útočné fázi a tak šli domácí v poločase do šaten s již pětibrankovým náskokem.

Po zemětřesení v šatně hostů se ve druhém poločase hra vyrovnala a karvinští výbornou obranou a rychlými protiútoky stav srovnali a v patnácté minutě svítil na ukazateli opět vyrovnaný stav 17:17.Jenže pak začali karvinští nepochopitelně kupit chyby v útoku a když si i nadále nevěděla hostující obrana rady s Piskačem, narostl náskok Dukly opět na pět branek, který pak Karviná jen kosmeticky upravila.

25.kolo, neděle 7.3.2004

DUK
25:23()

Dukla Praha: Piskač 11/1, Tureček 5/3, Zemánek 3, Větrovec 2, Kotrč 2, Bouček 2.

Karviná: Horák 7/3, Szymanski 5, Bednařík 3, Zdráhala 3, Kust 2, Mrózek 2, Sobol 1.

Vyloučení: 5:4, 7 m hody: 5/4 - 4/3, Diváci: 200, Rozhodčí: Kohout V., Dolejš I.
HC Dukla Praha: Štochl Jan, Kurial - Piskač, Krempa, Zemánek, Větrovec, Čurda, Kotrč, Hynek, Breyl, Pernica, Rams, Tureček, Bouček.

HCB Karviná: Slabý, Liszok - Bednařík, Heinz Kamil, Horák, Kust, Zdráhala, Sobol, Szymanski, Brůna R., Mrózek, Vápeník, Szymon, Požárek.