ne 3.2.2008 |

Zápas Karviná - Plzeň

Na začátku se prosazoval zejména Andrej Kuzo, který z prvních 5 branek vstřelil 4 (z toho 2 sedmičky) a pak se začali prosazovat i další hráči. Důležitý moment se odehrál cca v 15. minutě, kdy jsme za stavu 5:5 zvládli výborně oslabení a nastartovali se tak k vítězství v utkání. a stavu 10:5 si vzal trenér hostí time out, to už ale na zvrat nestačilo. Do šaten se šlo za stavu 14:10 pro nás.

Po přestávce hráli naši hráči výborně v obraně a taky brankář Marjanovič dobře chytal a dovolili jsme hráčům soupeře přes jejich veškerou snahu, skórovat za celých 30 minut pouze pětkrát. I po příchodu Mrkvy do branky se nic nezměnilo a chytal stejně dobře jako jeho zkušenější kolega. Z této dobré obrany a po zákrocích gólmanů jsme měli často možnost přecházet do rychlých útoků a vedení se neustále navyšovalo až na konečný výsledek 26:15.