so 12.9.2009 |

Zápas Kopřivnice - Jičín

Většinu zápasu domácí házenkáři nad Jičínem vedli, aby si nakonec hostující tým po remíze 28:28 odvezl velice cenný bod. Kopřivnice byla v první půli lepším týmem a vedla v ní již 9:4, v poločase pak šla do šaten s vedením 15:12. Druhá půle byla již vyrovnaná a Jičín dokázal využít chyb domácích k postupnému snižování náskoku. Poslední minuty utkání byly dramatické a dvě minuty před koncem vedl Jičín po sérii tří branek 28:27. Domácí ale stačili v zápase srovnat a v závěru měli možnost vstřelit vítěznou branku. To se jim ale nepodařilo a oba celky si tak rozdělily po bodu. Nejlepšími střelci se na obou stranách staly nové posily týmů, u domácích to byl Kichner, který přišel do celku ze Zubří, na straně hostí pak Chroustovský, který v minulé sezóně působil v Dukle Praha.